ŻÓŁTE KARTKI:
Dul Michał (Los Menelos) - II kolejka
Kobuszewski Grzegorz (Selton) - II kolejka
Adamek Mateusz (KS Orliki) - V kolejka
Hoszek (KS Orliki) - V kolejka
Hoszek (KS Orliki) - VII kolejka
Knysak Jakub (Farmacja) - V kolejka
Niedbał (Brud Siew) - VII kolejka
Siejak (KS Orliki) - VII kolejka
Sobczyk Adam (Somax) - VII kolejka
Sobczyk P. (Somax) - VII kolejka
Sobczyk P. (Somax) - XI kolejka
Majcherczyk (Selton) - kolejka uzupełniająca
Lubiński (Brud Siew) - X kolejka

CZERWONE KARTKI:
Dul Michał (Los Menelos) - II kolejka - pauzuje w III, IV kolejce
Kubica (SFA Polska) - IV kolejka - pauzuje w V kolejce

CZERWONE KARTKI:

Banasiak Wojciech (FC Zimni) - pauzuje w III kolejce
Smorąg (Los Menelos) - pauzuje w VII kolejce

ŻÓŁTE KARTKI:

Kordaszewski Sebastian (Los Menelos) - I kolejka
Kordaszewski Sebastian (Los Menelos) - II kolejka
Kordaszewski Sebastian (Los Menelos) - IX kolejka
Nowak Tomasz (Oberszpilers) - I kolejka
Białas Łukasz (Rodzice i trenerzy) - I kolejka
Białas Łukasz (Rodzice i trenerzy) - II kolejka
Katelbach Krzysztof (Rodzice i trenerzy) - I kolejka
Katelbach Krzysztof (Rodzice i trenerzy) - II kolejka
Białas Piotr (Rodzice i trenerzy) - II kolejka
Krupiński Rafał (KS Orliki) - II kolejka
Sowul Łukasz (KS Orliki) - II kolejka
Zacharski Damian (Rodzice i trenerzy) - II kolejka
Wrona Przemysław (Nazwa drużyny) - III kolejka
Marcisz Grzegorz (Los Menelos) - IV kolejka
Owczarek Jarosław (FC Zimni) - V kolejka
Knysak Jakub (Farmacja ŚIA) - VII kolejka
Knysak Jakub (Farmacja ŚIA) - VIII kolejka
Lysko Marek (Farmacja ŚIA) - XI kolejka
Banasiak Wojciech (FC Zimni) - XIII kolejka
Batoryna Olgierd (Farmacja ŚIA) - XIII kolejka
Sobczyk Paweł (Dąbie) - XIV kolejka
Szejak (KS Orliki) - XIV kolejka
Stolorz Dawid (Rodzice i trenerzy) - XVII kolejka
Wysocki Jacek (Rodzice i trenerzy) - XVII kolejka
Duś Łukasz (Nazwa drużyny) - XVII kolejka
CZERWONE KARTKI:
Banasiak Wojciech (FC Zimni) - XIII kolejka (2 żółte)
Duś Łukasz (Nazwa drużyny) - XVII kolejka (2 żółte)
Kordaszewski Sebastian (Los Menelos) - XVII kolejka
Majcherczyk Sławomir (Rodzice i trenerzy) - XVII kolejka

CZERWONE KARTKI:

Banasiak Wojciech (FC Zimni) - XI kolejka (pauza w XII kolejce)
Budek Krzysztof (Pogoń Z.B.) - IV kolejka (2 żółte)
Budek Krzysztof (Pogoń Z.B.) - VIII kolejka (pauza w IX, X, XI kolejce)
Daniluk Daniel (Oberszpilers) - III kolejka (2 żółte)
Drozd Paweł (Los Menelos) - VIII kolejka (pauza w IX, X, XI kolejce)
Gadomski Michał (Wirex) - I kolejka (2 żółte)
Kubicki Artur (DPD) - V kolejka (pauza w VI kolejce)
Pytel Daniel (Wirex) - XI kolejka (pauza w XII, XIII, XIV kolejce)
Sowul Łukasz (KS Orliki) - III kolejka (2 żółte)

ŻÓŁTE KARTKI:

Adamek Mateusz (KS Orliki) - IV kolejka
Adamek Mateusz (KS Orliki) - VIII kolejka
Adamek Mateusz (KS Orliki) - XV kolejka
Banasiak Szymon (FC Zimni) - II kolejka
Banasiak Wojciech (FC Zimni) - VII kolejka
Banaszkiewicz Hubert (DPD) - VII kolejka
Batoryna Olgierd (Farmacja ŚIA) - VI kolejka
Bączaj Marek (Wirex) - I kolejka
Budek Krzysztof (Pogoń Z.B.) - IV kolejka
Budek Krzysztof (Pogoń Z.B.) - IV kolejka
Budek Krzysztof (Pogoń Z.B.) - XVI kolejka
Czernikarz Mateusz (Wikingowie) - XV kolejka
Daniluk Daniel (Oberszpilers) - III kolejka
Daniluk Daniel (Oberszpilers) - III kolejka
Dul Michał (Young Boys) - VI kolejka
Gadomski Michał (Wirex) - I kolejka
Gadomski Michał (Wirex) - I kolejka
Huberka Sebastian (Pogoń Z.B.) - VI kolejka
Jaroć Przemysław (DPD) - VIII kolejka
Kania Tomasz (Dąbie) - XI kolejka
Katelbach Krzysztof (Sprytni Podzamcze) - XI kolejka
Klama Fabian (Sprytni Podzamcze) - X kolejka
Kordaszewski Sebastian (Los Menelos) - VI kolejka
Kordaszewski Sebastian (Los Menelos) - X kolejka
Kordaszewski Sebastian (Los Menelos) - XI kolejka
Kozieł Dawid (KS Orliki) - XI kolejka
Kuczera Mirosław (Sprytni Podzamcze) - XVI kolejka
KulczykMarcin (Oberszpilers) - X kolejka
Limański Artur (Wirex) - VIII kolejka
Ludwig Rafał (Farmacja ŚIA) - XIV kolejka
Lysko Marek (Farmacja ŚIA) - XVI kolejka
Łasak Marcin (Oberszpilers) - IV kolejka
Mirga Krzysztof (Wirex) - XIII kolejka
Nowak Tomasz (Oberszpilers) - IV kolejka
Nowiński Bartosz (Pogoń Z.B.) - IV kolejka
Oliwa Krystian (KS Orliki) - III kolejka
Patalan Jarosław (Los Menelos) - XVI kolejka
Pierzak Paweł (Young I.W.) - XXI kolejka
Piętka Bartosz (Wirex) - XII kolejka
Płaszenko Przemysław (KS Orliki) - VI kolejka
Sar Damian (Dąbie) - III kolejka
Słania Mateusz (Dąbie) - XVI kolejka
Sobczyk Paweł (Dąbie) - XV kolejka
Sowul Łukasz (KS Orliki) - III kolejka
Sowul Łukasz (KS Orliki) - III kolejka
Stanik Michał (KS Orliki) - X kolejka
Wójcik Paweł (Wirex) - IV kolejka
Ziarko Przemysław (Wikingowie) - IX kolejka
Ziarko Przemysław (Wikingowie) - XV kolejka

CZERWONE  KARTKI:

I LIGA

Duda Mariusz (KS Orliki) - VII kolejka - dyskwalifikacja z turnieju
Hyla Karol (I.W.Psary) - III kolejka (2 żółte) - IV, V kolejka - pauza
Krzemyk Sebastian (KS Orliki) - V kolejka

II LIGA

Dyraga Artur (Wikingowie) - XV kolejka - XVI kolejka - pauza
Zając Mariusz (Farmacja ŚIA) - XVI kolejka - XVII kolejka - pauza

ŻÓŁTE  KARTKI:

I LIGA

Adamek Mateusz (KS Orliki) - III kolejka
Adamek Mateusz (KS Orliki) - II kolejka
Adamek Mateusz (KS Orliki) - I kolejka
Dankowski Robert (Orlik Psary I) - IX kolejka
Grzomba Mateusz (I.W.Psary) - III kolejka
Krzemyk Sebastian (KS Orliki) - III kolejka
Oliwa Krystian (KS Orliki) - V kolejka
Oliwa Krystian (KS Orliki) - I kolejka
Płaszenko Kamil (KS Orliki) - III kolejka
Skupień Dawid (Wczorajsi Dąbie) - VI kolejka
Sobczyk Adam (Orlik Psary I) - X kolejka
Sowul Łukasz (KS Orliki) - VIII kolejka
Sowul Łukasz (KS Orliki) - V kolejka
Sowul Łukasz (KS Orliki) - I kolejka
Stanik Michał (KS Orliki) - I kolejka

II LIGA

Batoryna Olgierd (Farmacja ŚIA) - VIII kolejka
Będkowski Karol (Farmacja ŚIA) - VIII kolejka
Chałupczak Rafał (Los Menelos) - VI kolejka
Fik Maciej (Farmacja ŚIA) - VI kolejka
Kaczmarczyk Michał (Los Menelos) - VI kolejka
Kaczmarczyk Michał (Los Menelos) - XVI kolejka
Knysak Jakub (Farmacja ŚIA) - XIV kolejka
Łasak Bartek (Oberszpilers) - XVI kolejka
Machalski Dariusz (Sprytni Podzamcze) - I kolejka
Majka Tomasz (Farmacja ŚIA) - XIV kolejka
Molek Bogusław (Wikingowie) - VIII kolejka
Molek Bogusław (Wikingowie) - I kolejka
Okoń Krzysztof (Sprytni Podzamcze) - XVI kolejka
Patalan Jarosław (Los Menelos) - IX kolejka
Patalan Jarosław (Los Menelos) - III kolejka
Sadowski Marek (Wikingowie) - IV kolejka
Smolarski Paweł (Wikingowie) - XVI kolejka
Sroka Wojciech (Lech Dąbie) - II kolejka
Touma Krystian (Farmacja ŚIA) - VIII kolejka
Zając Mariusz (Farmacja ŚIA) - XII kolejka
Zięba Paweł (Los Menelos) - XVI kolejka